[rev_slider whyus]
Dlaczego wybrać klinicznego technika dentystycznego?

          Kliniczny technik dentystyczny to doświadczony technik dentystyczny, który jest dodatkowo przeszkolony jak bezpiecznie i profesjonalnie pracowac z pacjentami. Tak samo jak dentyści oraz inni fachowcy z zakresu stomatologii musimy być zarejestrowani w Powszechnej Komisji Stomatologicznej (ang. GDC), posiadać ważne szczepienie, ubezpieczenie od szkody, aby chronić pacjentów, oraz utrzymywać poziom wiedzy poprzez ustawiczne doskonalenie zawodowe.

          Od początku swojej kariery zawodowej, która rozpoczęła się w 1996 roku, byłem szczególnie zainteresowany przypadkami całkowitego braku uzębienia oraz mikro-protezami (brak jednego do trzech zębów). W pierwszym przypadku jedynie pacjent, który stracił swoje naturalne zęby może zrozumieć jak ważne są odpowiednie dopasowane protezy. Jest to integralna część naszego ciała, tak jak ręka czy noga. W drugim przypadku kliniczny technik dentystyczny musi użyć całego swego doświadczenia i wiedzy, aby upewnić się, że brakujący ząb wygląda tak jak naturalny, który został utracony. W wielu wypadkach jest to trudniejsze niż w przypadku protez pełnych.

          Jako kliniczny technik dentystyczny jestem odpowiedzialny za moją pracę od momentu pobrania wycisku do końcowego dopasowania protezy. Zawsze spędzam tak dużo czasu z pacjentami ile jest wymagane i poświęcam im tyle uwagi ile potrzebują, ponieważ każdy przypadek jest wyjątkowy. Moim zdaniem każdy zasługuje na takie właśnie traktowanie. Jako mój pacjent możesz być pewien, że zrobię co w mojej mocy, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą opiekę.

IMGP4503 IMGP4554 IMGP4469