[rev_slider dentists]

 

         Radko Dental Professional jest znane z solidności i jakości produktów. Od czasu powstania w 2000 roku systematycznie podnosimy standardy naszych usług dla dentystów w południowym Londynie i Home Counties. Oferujemy również rzetelną darmową ogólnokrajową usługę pocztową.

Standardy pracy

         Jako członkowie DAMAS I DLA jesteśmy na liście zatwierdzonych dostawców takich firm jak: Integrated Dental Holdings, Rodericks i Oasis. Materiały używane w czasie procesu produkcji naszych produktów są dostarczane jedynie przez firmy zatwierdzone przez MHRA UK (ang. Medicines and Healthcare products Regulatory Agency)

Opieka

         Jakość naszej pracy mówi sama za siebie. Zawsze staramy się, aby spełnić oczekiwania Twoje oraz pacjenta. Cały nasz zespół: technicy, recepcjoniści i kierowcy, dokładają wszelkich starań, aby praca została należycie wykonana. Pacjenci korzystający z usług prywatnie oraz ci czyniący to poprzez NHS (ang National Healtyh Service) są traktowani z taką samą troską. W naszej gestii jest to aby Twoi pacjenci dostali to czego chcą tak szybko jak to możliwe.

Trudny pacjent? Nie ma problemu!

        Jako kliniczny technik dentystyczny jestem w stanie Ci pomóc. W moim laboratorium znajduje się gabinet spełniający wszystkie standardy GDC: posiadamy fotel dentystyczny, lampę kliniczną, autoklaw oraz butlę tlenową. Dodatkowo, aby zapewnić Twoim pacjentom bezpieczeństwo, posiadamy defibrylator. Jeśli skierujesz swoich pacjentów do mnie możesz być pewien, że będą się znajdować w bezpiecznym i czystym środowisku.

Dlaczego miałbyś przysłać swojego pacjenta do mnie?

         Jako dentysta, Twój zakres działania jest zdecydowanie większy niż mój. Jednak nawet Ty możesz czasami „uderzyć głową w mur”. Jeśli wydaje Ci się, że Twoja praca nad konkretnym przypadkiem zmierza donikąd, skieruj pacjenta do mnie.

          W przeszłości pracowałem z dentystami ze Szpitala Uniwersyteckiego w Croydon (dawny May Day Hospital). To dało mi szansę pracy nad pewnymi niezwykle trudnymi przypadkami klinicznymi. Doświadczenie, jakie dzięki temu zdobyłem zostanie ze mną na zawsze. Dlatego też większość przypadków, które dla wielu dentystów mogą okazać się trudne, nie sprawiały mi takiej trudności, gdyż miałem przyjemność pracować z najlepszymi specjalistami wyszkolonymi do pracy nad takimi przypadkami.
Ta usługa jest dostępna jedynie dla pacjentów prywatnych.

Lista produktów:

Poniżej znajduje się lista dostępnych produktów:

– protezy całkowite
– protezy częściowe
– protezy chromowo-kobaltowe
– ochraniacze na zęby (miękkie, twarde, półtwarde)
– szyny do podnoszenia zgryzu
– nakładki wybielające
– szyny Michigan
– aparaty ortodontyczne
– sportowe ochraniacze na zęby
– urządzenia przeciw chrapaniu
– złote zęby (stopy szlachetne i nieszlachetne)
– naprawy
– dodawanie zębów i klamer
– wkładki dentystyczne
– protezy szkieletowe górne
– identyfikatory
– klamry w kolorze zębów

Ściśle współpracujemy z Associated Dental Laboratories Ltd. Specjalizuja się w koronach, mostach protetycznych, implantach i produktach , których projektowanie i wytwarzanie jest wspomagane komputerowo (ang. cad-cam products). Ich laboratorium ma swoją siedzibę w Day Lewis House, w unicie obok nas, więc posiadamy tych samych kierowców.

Moje relacje z Brianem, Markiem i Peterem od 2001 bazują na przyjaźni i zaufaniu. Dlatego też współpraca z nimi nie mogłaby być łatwiejsza, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych przypadków. Więcej informacji znajdziesz na theteethpeople.co.uk.

IMGP2844 IMGP2880 IMGP3594